RWM04106800JR15E1
MFR.Part #
RWM04106800JR15E1
JLCPCB Part #
C19360677
Package
Plugin
Description
-55℃~+350℃ 3W 680Ω Wirewound Resistor ±5% ±75ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS