RWM04101001JR15E1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWM04101001JR15E1
JLCPCB Part #
C20499214
Package
Axial
Description
-55℃~+350℃ 1kΩ 3W Wirewound Resistor ±5% ±75ppm/℃ Axial Through Hole Resistors ROHS