RV0805Y2262BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RV0805Y2262BNT
JLCPCB Part #
C3928789
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS