RTO050F1R000JTE1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RTO050F1R000JTE1
JLCPCB Part #
C1474157
Package
TO-220
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 50W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS