ROX40014M0FKEMS
MFR.Part #
ROX40014M0FKEMS
JLCPCB Part #
C1487383
Description
14MΩ 30kV Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL102.9mm Through Hole Resistors ROHS