ROX075390KKNLBN
MFR.Part #
ROX075390KKNLBN
JLCPCB Part #
C1464377
Description
-55℃~+180℃ 390kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS