ROX05030K0JNLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX05030K0JNLB
JLCPCB Part #
C1446782
Package
Plugin,D7.9xL14mm
Description
-55℃~+180℃ 2W 30kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL14mm Through Hole Resistors ROHS