RNX200180RFNLBN
MFR.Part #
RNX200180RFNLBN
JLCPCB Part #
C1487337
Description
-55℃~+225℃ 180Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL51.8mm Through Hole Resistors ROHS