RNX15010K0JNLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX15010K0JNLB
JLCPCB Part #
C1469412
Package
Plugin,D3.6xL39.1mm
Description
-55℃~+225℃ 10kΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL39.1mm Through Hole Resistors ROHS