RNX1002K20FNLBN
MFR.Part #
RNX1002K20FNLBN
JLCPCB Part #
C1484358
Description
-55℃~+225℃ 2.2kΩ 2.5W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS