RNX1001K00JNLBN
MFR.Part #
RNX1001K00JNLBN
JLCPCB Part #
C1484397
Description
-55℃~+225℃ 1kΩ 2.5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL26.4mm Through Hole Resistors ROHS