RNX07540K0FKLB
MFR.Part #
RNX07540K0FKLB
JLCPCB Part #
C1456298
Description
-55℃~+225℃ 2W 40kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS