RNX05020K0JNELN
MFR.Part #
RNX05020K0JNELN
JLCPCB Part #
C1463838
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 20kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS