RNX038470RJNR6N
MFR.Part #
RNX038470RJNR6N
JLCPCB Part #
C1828485
Description
-55℃~+150℃ 1W 470Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS