RNX038300KKKLB
MFR.Part #
RNX038300KKKLB
JLCPCB Part #
C1441095
Description
-55℃~+150℃ 1W 300kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS