RNX038200RFNLBN
MFR.Part #
RNX038200RFNLBN
JLCPCB Part #
C1449793
Description
-55℃~+150℃ 1W 200Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS