RNX025300RFNLBN
MFR.Part #
RNX025300RFNLBN
JLCPCB Part #
C1455017
Description
-55℃~+150℃ 300Ω 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS