RNR65K1300FRR36
MFR.Part #
RNR65K1300FRR36
JLCPCB Part #
C3393884
Description
-65℃~+175℃ 130Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors