RNR65H6491FRB14
MFR.Part #
RNR65H6491FRB14
JLCPCB Part #
C3460825
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors