RNR60K8062FMB14
MFR.Part #
RNR60K8062FMB14
JLCPCB Part #
C1413339
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors