RNR60K1240FRB14
MFR.Part #
RNR60K1240FRB14
JLCPCB Part #
C1413243
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors