RNR60J2321BRB14
MFR.Part #
RNR60J2321BRB14
JLCPCB Part #
C1475399
Description
-65℃~+175℃ 2.32kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors