RNR60J1150BRB14
MFR.Part #
RNR60J1150BRB14
JLCPCB Part #
C1475351
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors