RNR60H2400BRB14
MFR.Part #
RNR60H2400BRB14
JLCPCB Part #
C3356270
Description
-65℃~+175℃ 240Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors