RNR60H1001DSR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNR60H1001DSR36
JLCPCB Part #
C3405278
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors