RNR55K1001FMB14
MFR.Part #
RNR55K1001FMB14
JLCPCB Part #
C1412201
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors