RNR55J3970DPB14
MFR.Part #
RNR55J3970DPB14
JLCPCB Part #
C1456101
Description
-65℃~+175℃ 125mW 397Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors