RNR55J2492BSB14
MFR.Part #
RNR55J2492BSB14
JLCPCB Part #
C1459229
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors