RNR55J1373BRB14
MFR.Part #
RNR55J1373BRB14
JLCPCB Part #
C1459707
Description
-65℃~+175℃ 125mW 137kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors