RNR55J1183BRRE6
MFR.Part #
RNR55J1183BRRE6
JLCPCB Part #
C1818569
Description
-65℃~+175℃ 118kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors