RNR55H9880BRRE5
MFR.Part #
RNR55H9880BRRE5
JLCPCB Part #
C3387994
Description
-65℃~+175℃ 125mW 988Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors