RNR55H9880BRR36
MFR.Part #
RNR55H9880BRR36
JLCPCB Part #
C3513858
Description
-65℃~+175℃ 125mW 988Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors