RNR55H8661BRR36
MFR.Part #
RNR55H8661BRR36
JLCPCB Part #
C3410677
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors