RNR55H2430FRB14
MFR.Part #
RNR55H2430FRB14
JLCPCB Part #
C1438793
Description
-65℃~+175℃ 125mW 243Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors