RNR55H1911FRRE5
MFR.Part #
RNR55H1911FRRE5
JLCPCB Part #
C3557410
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors