RNR55H1581FRR36
MFR.Part #
RNR55H1581FRR36
JLCPCB Part #
C3545001
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors