RNR55H1501BPB14
MFR.Part #
RNR55H1501BPB14
JLCPCB Part #
C1455951
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors