RNR55H1401FRRE5
MFR.Part #
RNR55H1401FRRE5
JLCPCB Part #
C3446347
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors