RNR50J9091FRBSL
MFR.Part #
RNR50J9091FRBSL
JLCPCB Part #
C1455217
Description
-65℃~+175℃ 100mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors