RNR50J5490FRBSL
MFR.Part #
RNR50J5490FRBSL
JLCPCB Part #
C1455113
Description
-65℃~+175℃ 100mW 549Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors