RNR50J1501FRB14
MFR.Part #
RNR50J1501FRB14
JLCPCB Part #
C3475605
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors