RNR50J1001DRR36
MFR.Part #
RNR50J1001DRR36
JLCPCB Part #
C3466275
Description
-65℃~+175℃ 100mW 1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors