RNR50H6491BRB14
MFR.Part #
RNR50H6491BRB14
JLCPCB Part #
C1466885
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors