RNR50H1782BRB14
MFR.Part #
RNR50H1782BRB14
JLCPCB Part #
C1466790
Description
-65℃~+175℃ 100mW 17.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors