RNR50H1202BRB14
MFR.Part #
RNR50H1202BRB14
JLCPCB Part #
C1466911
Description
-65℃~+175℃ 100mW 12kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors