RNC70J8060BRRE8
MFR.Part #
RNC70J8060BRRE8
JLCPCB Part #
C3478543
Description
-65℃~+175℃ 750mW 806Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors