RNC70J4991FRRE6
MFR.Part #
RNC70J4991FRRE6
JLCPCB Part #
C3418179
Description
-65℃~+175℃ 4.99kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors