RNC70J4990FRB144
MFR.Part #
RNC70J4990FRB144
JLCPCB Part #
C3434638
Description
-65℃~+175℃ 499Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors