RNC70J3651BRRE6
MFR.Part #
RNC70J3651BRRE6
JLCPCB Part #
C3530540
Description
-65℃~+175℃ 3.65kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors