RNC70J1820FRB144
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC70J1820FRB144
JLCPCB Part #
C3544574
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 182Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors